درباره ما

شرکت ارتقاء ایمنی و بهداشت دادمهر کاسپین در سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر اصلی ترین فعالیت شرکت ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای و فنی مهندسی در زمینه HSE  (ایمنی،بهداشت و محیط زیست) بوده و رسالت ما ارائه خدمات فوق با کیفیت بالا به مشتریان مان و توسعه فرهنگ HSE در شمال کشور است.

با توجه به اهمیت عنصر انسانی در دنیای صنعتی و رو به پیشرفت امروزی و ارزش سلامتی و جان افراد ما برآنیم که بتوانیم محیط کاری ایمن، سالم و عاری از آلودگی را برای افراد و اجتماع ایجاد نماییم تا با این روش به زحمات نیروی کار کشور ارج نهاده و دغدغه فکری کارفرمایان و کارگران را در زمینه ایمنی به حداقل برسانیم.

این شرکت برگزار کننده دوره آموزشی ایمنی عمومی(الزام ماده ۸۵ قانون کار) توسط مشاوران مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دوره های تخصصی در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست مانند: ایمنی برق، ایمنی جوشکاری، ایمنی در کارگاه های ساختمانی، ایمنی در بنادر و دریانوردی، ایمنی کار با رایانه، امداد ونجات، ایمنی دیگ های بخار، ایمنی کار در ارتفاع، ایمنی کار با جرثقیل، مدیریت در شرایط اضطراری، ارگونومی، شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، اصول آتش نشانی، ایمنی در عملیات ریخته گری، HSE-MS ،OHSAS18001 ،ISO14001 توسط مدرسین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میباشد و دیگر نیازی نیست هم استانی های عزیزمان برای گذراندن دوره های تخصصی فوق به تهران مراجعه نمایند. امید است با نگاهی ویژه به مقوله ایمنی و بهداشت بتوانیم از حوادث ناخواسته احتمالی جلوگیری نموده و هزینه های جانی و مالی را تا حد امکان کاهش دهیم.

اگر در سازمانی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای به نحو صحیح اجرا شود به میزان زیادی در ارتقا نگرش ایمنی افراد و بالا بردن فرهنگ ایمنی موثر است. بالا رفتن فرهنگ ایمنی باعث میشود که هر فردی خود را موظف بداند که از دستورالعمل‌ها و مقررات ایمنی پیروی کند و ایمن کار کردن را سر لوحه کارهای خود قرار دهد تا دچار حادثه شغلی نشود.

با توجه به این که مازندران یکی از قطب های صنعتی است باید در زمینه بهداشت و ایمنی در این واحدها بیشتر کار شود.نگرش صحیح کارفرمایان و مدیران نسبت به مقوله بهداشت و ایمنی بهره وری بیشتر و حوادث کمتر را به دنبال دارند.با رعایت اصول بهداشت حرفه ای، محیط کار را می توان شاداب تر کرد و از بیماری های شغلی پیشگیری کرد و یک عمر کارهمراه با سلامت جسمی، روانی و یک دوره سالمندی با نشاط را تجربه کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت ارتقاء ایمنی دادمهر کاسپین تماس بگیرید.